Okr. Liptovský Mikuláš 031 01, Pavčina Lehota 121
+421 903 408 120
penzion@pavcina.sk
Rezervuj teraz
O nás
Domov > O nás

Vitajte v Penzióne Pavčina Lehota!


… v penzióne, ktorý má štýl a ktorý si iste obľúbite pre jeho príjemnú atmosféru, jednoduchý ale originálny dizajn interiéru a bohatosť ponuky v okolí aj pre tých najnáročnejších.

U nás nájdete dokonalý odpočinok celý deň počas týždňa, vrátane víkendov. Príďte si oddýchnuť od každodenného zhonu, s rodinou či priateľmi…
Ústretový, usmievavý a dobre naladený personál je vždy k dispozícii, pomôže s výberom a rád splní Vaše očakávania.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kapacita: 22 lôžok, možnosť prístelky

  • parkovanie vo dvore
  • free wi-fi pripojenie
  • výhodná poloha
  • úschovňa lyží a bicyklov

Pensjonat Pavčina Lehota jest usytuowany w pięknej miejscowości o tej samej nazwie.   Atrakcje w okolicy: największe ośrodki narciarskie na Słowacji: JASNÁ Nízke Tatry, Ružomberok – MALINÔ BRDO ski & bike nawiększe kąpieliska termalne: Aquapark TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová oraz AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky jaskinie: Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Važecká jaskyňa a Stanišovská jaskyňa wioska VLKOLÍNEC: zapisana do dziedzictwa UNESCO. Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Łącznie zapewniamy 24 miejsca noclegowe . Każdy pokój posiada TV SAT, kompletnie wyposażony anek kuchenny, łazienkę z WC . Miejsce parkingowe dla Gości znajduje się przy obiekcie. Zapewniamy dostęp do sieci WiFi . Goście mogą również korzystać z pomieszczenia do przechowywania sprzętu sportowego. Serdecznie zapraszamy!